Alternatywne wesele

Kochamy miejsca z duszą. Wiemy, że wybór miejsca na wesele to nie lada wyzwanie, jednak ten ślub to dowód na to, że wcale nie trzeba daleko szukać.

Kiedy Ania i Mateusz napisali do nas w lutym tego roku z zapytaniem o wolny termin, kilka razy musieliśmy przeczytać ich wiadomość. Dlaczego? Bo zaplanowali urządzić swoje wesele w liceum. No, ale jak to w liceum? W szkole? No właśnie. W szkole. W miejscu, w którym zaczęła się ich historia. Coś nam to przypomina…

Wesele w zabytkowym budynku

I w ten sposób sala matematyczna zamieniła się w kuchnię z piecami konwekcyjnymi, lodówkami i brygadą niezastąpionych kucharzy i kelnerów. Aula szkoły z cudownym starym parkietem, który, nota bene, nazajutrz miał być zrywany, zdobionym sklepieniem, żyrandolami, strzelistymi oknami i widokiem na otwocki park miejski zmieniła się nie do poznania. Ania i Mateusz postawili na styl boho, który idealnie wpasował się w przedwojenny klimat wnętrz. Długie białe stoły przyozdobiły dywany zieleni i klimatyczne świece a nad nimi zawisły świetlne girlandy. Szkolny hol zamienił się w drink bar i miejsce rozmów.

Budynek liceum w Otwocku czaruje od pierwszego spojrzenia. Przedwojenne kasyno przez szereg lat funkcjonowało jako ośrodek życia towarzyskiego i kulturalnego w okolicy. To niesamowite, że po kilku latach od momentu, gdy Ania i Mateusz bawili się w tych murach na swojej studniówce, mogli tu wrócić i zatańczyć na swoim weselu.

Ślub w stylu boho

Jeszcze nigdy nie widzieliśmy pana młodego w różowej marynarce, a tym bardziej białych spodniach. Sami jednak zobaczycie, że róż wcale nie taki straszny i zdecydowanie może być męski, bo Mateusz pozamiatał swoją stylizacją. Podobnie było również z Anią. Jej suknię ślubną uszyto z … obrusa ; ) Jest w Warszawie ogromnie utalentowana projektantka sukien ślubnych Marta Trojanowska, która potrafi stworzyć wymarzoną suknię w 2 (słownie: dwa!) dni. Tradycyjne szpilki zastąpiły brązowe kowbojki.

Uwielbiamy muzykę graną na żywo! Już po pierwszych chwilach można było rozpoznać ludzi, którzy grają z pasją, a nie są na kolejnym “zleceniu”. Gang Band dał czadu, a parkiet pozostawał pusty jedynie w przerwach na toasty. Nie tylko nam opadła szczęka do samej podłogi, gdy ze sceny zabrzmiał utwór “In the air tonight’ Phila Collinsa. Czuliśmy się jak na prawdziwym koncercie! Z pewnością w sieci krążą nagrania ; )

A pierwszy taniec? Tu w sumie też nam opadła szczęka, gdy usłyszeliśmy pierwsze takty jednej z naszych ulubionych piosenek. “Nie wiem jak” Bitaminy to zdecydowanie nietuzinkowy i nieszablonowy wybór, który był wisienką na torcie. Pamiętajcie, że to jest Wasz taniec i możecie zatańczyć do tego, co najbliższe Waszym sercom.

Miłego oglądania! Będzie nam przemiło, jeśli pozostawicie po sobie ślad w postaci komentarza.

 

slub w zabytkowym budynkuslub w zabytkowym budynkuslub boho industrialnygreenery na weselugreenery na weseludekoracje bohosuknia bohopara mloda bohoslub boho w warszawieoldschoolowy samochod do slubuslub boho w warszawieslub boho w warszawieslub boho w warszawiefotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawaslub w stylu bohoalternatywne miejsce na weseleslub w stylu bohoalternatywne miejsce na weselealternatywne miejsce na weselealternatywne miejsce na weselealternatywne miejsce na weselealternatywne miejsce na weselealternatywne miejsce na weseledrink bar na weseludrink bar na weselualternatywne miejsce na weselealternatywne miejsce na weselealternatywne miejsce na weseleslub boho warszawaslub boho warszawaalternatywny slub warszawaalternatywny slub warszawaalternatywny slub warszawaalternatywny slub warszawaalternatywny slub warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawafotograf slubny warszawaalternatywne miejsce na slub