CZY DOJEŻDŻACIE TEŻ W INNE MIEJSCA?

Tak, mimo że zazwyczaj fotografujemy na terenie województwa warmińsko – mazurskiego, wyjazdy do dalszych miast na terenie Polski czy też za granicę nie stanowią dla nas problemu.


CZY MUSIMY SIĘ SPOTKAĆ PRZED ŚLUBEM?

Zawsze staramy się spotkać z Wami na kilka miesięcy przed ślubem, aby przede wszystkim lepiej się poznać. Jest to również okazja, żeby omówić wszelkie szczegóły Waszego dnia oraz poznać Wasze oczekiwania.


ILE GODZIN PRACUJECIE W DNIU ŚLUBU?

Reportaż zaczynamy od przygotowań lub od uroczystości w kościele/USC. W dniu ślubu kończymy pracę około godziny 0:30, czyli zaraz po oczepinach i wszystkich najważniejszych fragmentach przyjęcia weselnego. W tym dniu jesteśmy z Wami około 12 godzin.


KIEDY I GDZIE ODBĘDZIE SIĘ SESJA PLENEROWA?

Jesteśmy zwolennikami sesji wykonywanych w dniu ślubu. Przede wszystkim z własnego doświadczenia wiemy, że emocje towarzyszące tego dnia są niepowtarzalne, a uciekając na 10-15 min ze ślubu można wyczarować przepiękne kadry. Poza tym, wydaje nam się, że kwestia płacenia kolejny raz za fryzjera, makeup i ubieranie tych samych ciuchów mogą być dość męczące. To nie jest jednak tak, że sesji innego dnia nie wykonujemy wcale. Owszem! Jeśli marzycie o zdjęciach ślubnych w pięknym miejscu, które zawsze chcieliście odwiedzić lub które jest po prostu bliskie Waszym sercom, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy wybrali się tam razem. Tym bardziej, że ceny biletów lotniczych sprawiają, że nawet najbardziej odległe miejsca są na wyciągnięcie ręki.


CZY POSIADACIE POZWOLENIE NA FOTOGRAFOWANIE W OBIEKTACH SAKRALNYCH?

Tak, posiadamy legitymację, która upoważnia do fotografowania w tego typu obiektach.


JAK DŁUGO BĘDZIEMY CZEKAĆ NA ZDJĘCIA?

Zdjęć możecie się spodziewać po około 2 miesiącach. Proces selekcji i postprodukcji jest czasochłonny, a zależy nam na tym, abyście otrzymali zdjęcia w jak najwyższej jakości.


Jeśli jesteście zainteresowania naszą ofertą lub macie do nas więcej pytań, zapraszamy Was do zakładki kontakt. Z przyjemnością odpowiemy na Waszą wiadomość.

POLECAMY


Wiemy jak wiele wysiłku wkładacie w przygotowania do Waszego ślubu.
Polecamy Wam sprawdzone firmy, które pomogą Wam sprawić, aby ten dzień wyglądał dokładnie tak jak chcecie.

KWIACIARNIA W TE PĘDY

Bukiety i dekoracje

LAD DOLCE WEDDING

Zaproszenia i papeteria ślubna

CIESZY OKO

Filmy ślubne

EDU GRAPHIC

Drewniane dekoracje