CZY DOJEŻDŻACIE TEŻ W INNE MIEJSCA?

Tak, mimo że zazwyczaj fotografujemy na terenie województwa warmińsko – mazurskiego, wyjazdy do dalszych miast na terenie Polski czy też za granicę nie stanowią dla nas problemu.


CZY MUSIMY SIĘ SPOTKAĆ PRZED ŚLUBEM?

Zawsze staramy się spotkać z Wami na kilka miesięcy przed ślubem, aby przede wszystkim lepiej się poznać. Jest to również okazja, żeby omówić wszelkie szczegóły Waszego dnia oraz poznać Wasze oczekiwania.


ILE GODZIN PRACUJECIE W DNIU ŚLUBU?

Reportaż zaczynamy od przygotowań lub od uroczystości w kościele/USC. W dniu ślubu kończymy pracę około godziny 0:30, czyli zaraz po oczepinach i wszystkich najważniejszych fragmentach przyjęcia weselnego.


KIEDY I GDZIE ODBĘDZIE SIĘ SESJA PLENEROWA?

Jeśli chodzi o miejsce takiej sesji to jesteśmy zawsze otwarci na Wasze pomysły. Zależy nam, aby fotografować Was w miejscach, które są przede wszystkim bliskie Waszemu sercu. Które coś dla Was znaczą. Jesteśmy zwolennikami sesji plenerowych wykonywanych w innym terminie niż ślub. Mamy wtedy więcej czasu, możemy sobie pozwolić na więcej luzu i wybrać się nawet w bardziej odległe miejsca.


CZY POSIADACIE POZWOLENIE NA FOTOGRAFOWANIE W OBIEKTACH SAKRALNYCH?

Tak, posiadamy legitymację, która upoważnia do fotografowania w tego typu obiektach.


JAK DŁUGO BĘDZIEMY CZEKAĆ NA ZDJĘCIA?

Zdjęć możecie się spodziewać po około 2 miesiącach. Proces selekcji i postprodukcji jest czasochłonny, a zależy nam na tym, abyście otrzymali zdjęcia w jak najwyższej jakości.


Jeśli jesteście zainteresowania naszą ofertą lub macie do nas więcej pytań, zapraszamy Was do zakładki kontakt. Z przyjemnością odpowiemy na Waszą wiadomość.

POLECAMY


Wiemy jak wiele wysiłku wkładacie w przygotowania do Waszego ślubu.
Polecamy Wam sprawdzone firmy, które pomogą Wam sprawić, aby ten dzień wyglądał dokładnie tak jak chcecie.

KWIACIARNIA W TE PĘDY

Bukiety i dekoracje

LAD DOLCE WEDDING

Zaproszenia i papeteria ślubna

CIESZY OKO

Filmy ślubne

EDU GRAPHIC

Drewniane dekoracje