Duetem w życiu jesteśmy od 9 lat. I nigdy nam się nawet nie śniło, że będziemy pracować razem, robiąc to co kochamy. Zawsze myśleliśmy, że będziemy nauczać angielskiego, w końcu w tym kierunku ukończyliśmy studia, na których też się poznaliśmy. Życie potrafi zaskoczyć, a swoją pasję odnajduje się w najmniej oczekiwanym momencie.

Co kochamy?

Podróże! Odwiedziliśmy już Czechy, Węgry, Belgię, Islandię, Portugalię i Włochy, w których 6 lat temu zakochaliśmy się bez pamięci i do których zawsze chętnie wracamy. I ciągle nam mało. Staramy się wyjeżdżać jak najczęściej, kochamy nowe miejsca, szukamy w nich inspiracji. I zawsze musimy mieć ze sobą chociaż jeden aparat!

Jedzenie!  Uwielbiamy kosztować nowych kuchni, delektować się  zapachem i smakami i gotować (tyle ile pozwala nam na to czas). Nie wyobrażamy sobie  życia bez pizzy! Ale tej prawdziwej, włoskiej, wypiekanej w piecu opalanym drewnem. Kochamy gotować dla innych, mieć „pełną chatę” gości do nakarmienia i rozmowy przy stole.

Dobrą lekturę i dobre kino! Gdy 4 lata temu wprowadzaliśmy się do naszego mieszkania, mieliśmy jeden regał z książkami. Teraz mamy już 4 a książki się z nich wysypują. Łukasz jest klasycznym molem książkowym. Kocha kryminały. Michalina z kolei to typowy binge watcher – gdy się wciągnie, potrafi obejrzeć dwa sezony serialu w jeden dzień. Nie pytajcie jak, my też nie wiemy.

Inspirujemy się naturą, muzyką i dobrym filmem.

Podziwiamy i śledzimy prace zagranicznych fotografów. Z dnia na dzień staramy się rozwijać, bierzemy udział w warsztatach, spotykamy się z innymi fotografami, nie tylko z branży ślubnej, dzieląc się doświadczeniami. Nie boimy się nowych wyzwań, podróży do miejsc nieznanych, szalonych pomysłów. Jedyne, czego się boimy, to stanąć w miejscu.

Ale przede wszystkim inspirujemy się Waszą historią.

Zawsze staramy się dowiedzieć się o Was jak najwięcej i jak najlepiej Was poznać jeszcze przed dniem ślubu lub sesji. Kochamy naturalność i prawdziwe emocje, obserwować szczęście i łzy wzruszenia podczas najważniejszych momentów Waszego życia. Przeżywamy to razem z Wami. To dla nas ogromny zaszczyt, że pozwalacie nam dzielić z Wami te chwile i uwiecznić Waszą historię.

Opowiedz nam swoją historię


Napisz do nas