Wasze opinie

Fotografowie z pasją! Ich zdjęcia są na prawdę magiczne... a sesje z nimi to czysta przyjemność . Polecam gorąco!

Z całego serca chcemy polecić Łukasza z Michaliną. Są otwartymi i sympatycznymi ludźmi, a co najważniejsze - profesjonalni w tym co robią. Już w pierwszych minutach ich pracy można zauważyć, że kochają to co robią i są tego cudowne efekty. Gdybyśmy mieli raz jeszcze wybrać fotografa na Nasz ślub, bez wątpienia wybralibyśmy Jakubowski Foto! 🙂 cóż więcej mówić.., kto się zastanawia, niech już pyta o wolne terminy 😉

Dziękujemy za cudowny reportaż z tych najważniejszych chwil w naszym życiu. Łukaszu, jesteś prawdziwym profesjonalistą, z pasją, i ogromnym zaangażowaniem. Wraz z Michaliną, tworzycie idealny duet. Przy Was czuliśmy się doskonale, jak starzy znajomi, bez żadnego skrępowania. Wasza subtelność w pracy zachwycała wszystkich gości, a patrząc na zdjęcia możemy powiedzieć tylko jedno "mistrzostwo!". Dziękujemy za kawał dobrej roboty! Gdy ktoś zapyta, "czy znacie dobrego fotografa?", bez chwili zastanowienia odpowiemy, że tak! Łukasz Jakubowski z fotografową Michaliną 🙂

Dość długo szukałam fotografa, którego zdjęcia spełniłyby moje oczekiwania. I w końcu wyszukałam. Zapytana przez Łukasza w jaki sposób go znalazłam, odpowiedziałam, że przez Internet. Na co on stwierdził, że musiałam sporo stron przeszukać. Ale nie żałuję. Zdjęcia przepiękne, współpraca idealna. Polecam, polecam, polecam 😉

Polecamy boskie fotografie spod ręki Jakubowskiego wszystkim parom i nie tylko, bo naprawdę warto! Pozowanie przed obiektywem Łukasza i pod okiem Michaliny to była czysta przyjemność (nawet dla tych, którzy boją się lub nie lubią zdjęć, prawda Paweł?). Super atmosfera, piękne poczucie estetyki, nic na siłę, fantastyczne wyczucie charakteru ludzi, z którymi pracują, no i jakiś pierwiastek magiczny - to wszystko składa się na setki "ochów", "achów" i "łałów" przy oglądaniu owoców sesji. Kochani, dziękujemy, że zgodziliście się na nasz szalony pomysł, przejechaliście z nami kilkaset kilometrów i wyczarowaliście nam wymarzoną sesję poślubną! Wracamy do niej za każdym razem oczarowani i po prostu szczęśliwi. Pozdrawiamy i życzymy setek tysięcy kolejnych pięknych kadrów!

Łukasz był jednym z fotografów, którzy wykonywali naszą sesję poślubną. Był bardzo profesjonalny, zdjęcia wyszły cudowne! Na wyniki pracy czekaliśmy bardzo krótko i się nie zawiedliśmy, cieszymy się, że wybraliśmy właśnie Łukasza! Polecamy z całego serca!

Serdecznie polecamy współpracę z Łukaszem! Każda chwila uwieczniona na zdjęciu daje nam wiele wspomnień, tym bardziej z obiektywu i ręki Profesjonalisty 🙂 Łukasz swoim zaangażowaniem i pasją pokazał to czego sami czasami nie jesteśmy w stanie dostrzec! Podczas naszego ślubu uwiecznił przede wszystkim najważniejsze momenty! Zrobił masę zdjęć będąc jednocześnie niewidzialnym. Jesteśmy wdzięczni za piękne zdjęcia! Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za współpracę, której na pewno nie zamykamy:) a na stronie można zobaczyć zalążek tego, co naprawdę potrafi!

Piękne zdjęcia z sesji poślubnej oraz bardzo trafne i czasami zaskakujące ujęcia z wesela sprawiają, że ta bardzo wyjątkowa dla nas chwila układa się w piękną historię i będzie stanowiła niezwykłą pamiątkę na lata. Pasja do fotografii, styl i serce, jakie Łukasz włożył w pracę dały niesamowite efekty, które w pełni spełniły nasze oczekiwania. Dziękujemy.

Serdecznie dziękujemy Łukaszowi Jakubowskiemu za wspaniałą sesję zdjęciową w dniu naszego ślubu. Łukasz jest świetnym artystą a najlepszym dowodem na to są wykonane przez niego fotografie, które będą dla nas pamiątką na całe życie.