FAQ

czyli wasze pytania i nasze odpowiedzi

Czy dojeżdżacie też w inne miejsca?

Tak, mimo, że zazwyczaj fotografujemy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, wyjazdy do dalszych miast na terenie Polski i za granicę nie stanowią dla nas problemu.

Czy musimy się spotkać przed ślubem?

Zawsze staramy się spotkać z parą na kilka miesięcy przed ślubem. Jest to okazja żeby omówić wszelkie szczegóły tego ważnego dnia. Wy przedstawiacie nam swoją wizję i wspólnie planujemy sesję plenerową.

Ile godzin pracujecie w dniu ślubu?

Reportaż zaczynamy fotografować od przygotowań lub też od uroczystości w kościele/USC. W dniu ślubu kończymy pracę około godziny 1:00, czyli zaraz po oczepinach i wszystkich najważniejszych fragmentach przyjęcia weselnego.

Kiedy i gdzie odbędzie się sesja plenerowa?

Jeśli chodzi o miejsce takiej sesji to jesteśmy zawsze otwarci na Wasze pomysły. Jesteśmy zwolennikami sesji plenerowych wykonywanych w innym terminie niż ślub. Mamy wtedy więcej czasu, możemy sobie pozwolić na więcej luzu i wybrać się nawet w odległe miejsca.

Czy posiadacie pozwolenie na fotografowanie w obiektach sakralnych?

Tak, posiadamy legitymację, która upoważnia do fotografowania w tego typu obiektach.

Czy otrzymamy cały materiał zdjęciowy ze ślubu?

Przekazanie całego materiału zdjęciowego byłoby bardzo trudne. Otrzymujecie od nas  pliki JPG w pełnej rozdzielczości, poddane autorskiej obróbce. Zdjęcia do albumu lub pudełka ze zdjęciami wybieramy również my, tak abyście otrzymali spójną historię przedstawioną na zdjęciach, a nie zbiór przypadkowych kadrów.

Jak długo będziemy czekać na zdjęcia?

Zdjęć możecie się spodziewać po około 2 miesiącach. Proces selekcji i postprodukcji jest czasochłonny, a zależy nam na tym abyście otrzymali zdjęcia w jak najwyższej jakości.

Jeśli jesteście zainteresowania naszą ofertą lub macie do nas więcej pytań zapraszamy Was do zakładki kontakt. Z przyjemnością odpowiemy na Waszą wiadomość.