O nas

Cześć!

Coś o nas...hmmm...ciężko opowiadać o sobie. Łukasz zajmuje się fotografią od kilku ładnych lat, ale to właśnie fotografia ślubna stała się tym co najbardziej kocha, oczywiście zaraz po swojej żonie Michalinie, którą absolutnie zaraził swoją pasją.

Od 2016 roku działamy razem. Często słyszymy pytania: Ale po co razem? Nie lepiej się rozdzielić? Zdecydowanie nie! Nasze oczy dostrzegają zupełnie inne kadry, momenty, szczegóły. Dzięki temu, że pracujemy w duecie, mamy pewność, że uchwycimy wszystkie najważniejsze momenty, a Wasza historia będzie kompletna.

Kochamy naturalność, prawdziwe emocje. To dla nas ogromny zaszczyt być częścią tak ważnego dla Was dnia. Nie traktujemy tego jako pracy, bo przeżywamy ten dzień razem z Wami (łzy w oczach Michaliny w różnych momentach dnia ślubu to normalny widok). Inspirujemy się dobrym filmem, naturą, a przede wszystkim Waszą historią. Podziwiamy i śledzimy prace zagranicznych fotografów. Z dnia na dzień staramy się rozwijać, bierzemy udział w warsztatach, spotykamy się z innymi fotografami, nie tylko z branży ślubnej, dzieląc się doświadczeniami. Nie boimy się nowych wyzwań, podróży do miejsc nieznanych, nowych pomysłów. Jedyne, czego się boimy, to stanąć w miejscu.